![Χριστουγεννιάτικος στολισμός ζαχαροπλαστείου ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ 2018](https://www.delfinakia.gr/images/pictures/2020-12-23-16-14-38-697.jpg)
Η φετινή βιτρίνα του ζαχαροπλαστείου ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ, δεν θύμιζε τίποτα από τα προηγούμενα, αφού και τα χρώματα που κυριάρχησαν αλλά και το ντεκόρ ήταν πολύ αριστοκρατικό ! Τα υπέροχα αυτοφωτιζόμενα σπιτάκια μας, συνοδεύτηκαν απο ελαφάκια, έλκηθρο και θρόνο και πλαισιώθηκαν απο καφέ παλιομοδίτικο φράκτη. Το αποτέλεσμα εντυπωσίασε όλους τους περαστικούς που φρόντιζαν να φωτογραφίζονται σ αυτό το υπέροχο σκηνικό !
Καλή χρονια με υγεία και χαρά !!