![Χριστουγεννιάτικο Οδοιπορικό Κάρυστος, Μαρμάρι, Στύρα 2018](https://www.delfinakia.gr/images/pictures/2021-01-01-16-26-37-823.jpg)
Ο δήμος Καρύστου επέλεξε έναν πρωτότυπο τρόπο για να ευχαριστήσει ΟΛΑ τα παιδιά και να γιορτάσει την χριστουγεννιάτικη περίοδο. Και ο τρόπος ήταν η διοργάνωση ενός εορταστικού πολυήμερου οδοιπορικού στις 3 μεγαλύτερες πόλεις του δήμουΞεκινήσαμε απο το Μαρμάρι, συνεχίσαμε με τα Στύρα και καταλήξαμε στην Κάρυστο. Κάθε παιχνίδι, κάθε μηχάνημα, κάθε σπιτάκια στήθηκε και ξαναστήθηκε τρεις φορές. Η κούρασή μας μεγάλη, αλλά ο κόσμος και κυρίως τα παιδιά ΚΑΤΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΝ ! Ελπίζουμε και του χρόνου να ξανασυναντηθούμε !!