![Πάρτυ Φλαμίνγκο σε πισίνα (αρχείο ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ)](https://www.delfinakia.gr/images/pictures/2020-04-28-14-12-06-221.jpg)
Το παιδικό πάρτυ του Αντρέα έγινε στην πισίνα του σπιτιού. Ο ναυαγοσώστης μας καθώς και οι ανιματέρ πρόσφεραν πολλές ώρες με παιχνίδια κατάλληλα για την πισίνα, όμως τις εντυπώσεις έκλεψαν τα δύο κιόσκια με τα παιχνίδια και η ζωγραφική στα καπελάκια ! Η Ειρήνη μας δημιούργησε μία υπερπαραγωγή με το ... τίποτα !! Μερικές κουλούρες σε διάφορα σχέδια, η άπαιχτη αισθητική της και το αποτέλεσμα... αξιολογείστε το εσείς.
Δείτε ένα πλήρες ΠΙΣΙΝΑ ΠΑΡΤΥ ΕΔΩ !
Εμπιστευτείτε τα ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ για να διοργανώσουν και το Δ Ι Κ Ο Σ Α Σ θεματικό παιδικό πάρτυ !
Μην ξεχνάτε - χρησιμοποιείτε τα TAGS για να δείτε την πλήρη θεματική γκάμα προιόντων και παροχών.