Ένας τεράστιος φουσκωτός λαβύρινθος, που μπορεί να διασκεδάσει συγχρόνως όσα παιδιά κι αν έχετε !!
Η διάστασή του, 6μ (διάμετρος) Χ 3,40μ (ύψος) , τα λέει όλα !!
Τραμπολίνο, τσουλήθρα, πύργος αναρρίχησης, εμπόδια, παρκούρ, όλα σε ένα μεγάλο φουσκωτό !!!
ΠΡΟΣΟΧΗ : Τα ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΔΕΝ αναλαμβάνουν την ευθύνη για πιθανό τραυματισμό, εφόσον δεν υπάρχει άτομο για την επίβλεψη κι επιτήρηση των παιδιών. Οπως όλα τα φουσκωτά (και όχι μόνον) παιχνίδια, σε κάθε παιδότοπο πρέπει να υπάρχει άτομο επιτήρησης. Αν δεν μπορείτε να αναλάβετε μόνοι σας την επίβλεψη των παιδιών, ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ κάποιος ανιματέρ γι αυτήν ειδικά την δουλειά, με κόστος 50 ευρώ για 3 ώρες (και 15 ευρώ για κάθε επιπλέον ώρα).
ΔΕΙΤΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΦΟΥΣΚΩΤΑ ...