![Ενα παιδικό πάρτυ με θέμα ΜΙΝΥ και μπαλόνια (πάρτυ αρχείου)](https://www.delfinakia.gr/images/pictures/2021-01-24-09-50-48-265.jpg)
Η ιδέα ήταν απλή ! Στον ευρύχωρο ανοικτό χώρο μπροστά στην καφετέρια των γονιών, στήσαμε αρχικά ένα ροζ αφρώδες δάπεδο ΚΑΙ για προστασία αλλά και για διακόσμηση..
Στη συνέχεια τοποθετήθηκε η παιδική τραπεζαρία όπου, μπροστά σε κάθε πιατάκι τοποθετήθηκε και ένα δωράκι Μίνυ για κάθε μικρό καλεσμένο !
Στην ακριανή πλευρά, γράφτηκε το όνομα ΑΓΑΠΗ με μπαλόνια. Το κάθε γράμμα φαινόταν από μακριά, αφού είχε ύψους 1 μέτρο και εκεί μπήκε και ο μικρός μας παιδότοπος ! Το Candy bar αλλά και το Smoothies Bar ενθουσίασαν ΚΑΙ τους γονείς.
Και του χρόνου αγαπημένη μας Αγάπη !!