![Baby Shark παιδικό πάρτυ (από το αρχείο μας)](https://www.delfinakia.gr/images/pictures/2021-01-24-10-00-36-555.jpg)
Ενα παιδικό πάρτυ που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ πραγματοποιήθηκε με την ψυχή στο στόμα, αφού όλη την προηγούμενη μέρα αλλά και ΜΟΛΙΣ τέλειωσε το πάρτυ, εβρεχε καταρρακτωδώς ! Η αισιοδοξία της μητέρας ήταν μία ηλιακτίδα και η θετική ενέργειά της τα κατάφερε ! Για λίγες ώρες, έλαμψε ο ήλιος !
Τα παιδιά έπαιξαν, διασκέδασαν, έφαγαν και πήραν τα δωράκια τους ΟΛΑ με θέμα Baby Shark. Το candy bar αποτέλεσε πόλο έλξης και φυσικά η πολύχρωμη αψίδα μας στο τέλος διασπάστηκε σε μπαλόνια που μοιράστηκαν σε όλους !!
Και του χρόνου !!